OBCHODUJTE KOMODITY

Jednoduše, ziskově

a bez vysedávání u počítače..

 

Je libo 3.000 dolarů? Nebo 8.700 dolarů na Váš účet?

Nebo 100.000 korun za měsíc ?

Ukážeme si krok za krokem, jak si pro takové peníze chodíme, a to stejné můžete dělat i Vy.

 • stačí 2 hodiny týdně
 • je to jednoduché
 • bez vysedávání u počítače
 • obchodujeme jen pár "vymazlených" obchodů 
 • obchodovat můžete i s malým účtem
 • obchodovat můžete i při práci
 • vše natrénujeme nejprve "nanečisto", bez rizika

Přestavte si, že v sobotu si uděláte dvě hodiny čas. Jednoduše prohlédnete pár trhů, zkontrolujete pár grafů.
Vytipujete si příležitosti a do nich v následujícím týdnu vstoupíte. Pak už jen jednou nebo dvakrát denně mrknete - třeba přes telefon - jestli už máte požadovaný zisk. Pokud se pozice nevyvíjí, jak si přejete, tak ji přes telefon jednoduše ukončíte.
A to je vše.

Je to jednoduché a časově nenáročné. Miluji to. A věřím, že Vy si to zamilujete také.

Myslíte, že to není možné? Potěším vás... 

Tohle je moje realita.

Je to realita mých kolegů.

A teď to může být i vaše realita!

Chcete důkaz?  

Výpis z mého účtu: zisk 4.000$ / 100.000 korun za měsíc.

Můžete je mít také!

20 videolekcí + přístup do diskuzního fóra

Konzultace přímo s autorem kurzu

Online kurz dostupný kdykoliv

Možnost opětovného přehrání videolekcí

Václav Pech

 Jsem Václav Pech a komoditám se věnuji roky.

Mým učitelem je legenda komoditního byznysu: Larry Williams.
Předám vám krok za krokem svůj postup, které jsem "vypiloval" k maximální efektivnosti. Mám rád vše jednoduché a časově nenáročné.

Nečekejte raketovou vědu - já chci v komoditách vydělávat jednoduše, bez sezení u počítače. Uvidíte, že to může být zábavné a snadné.

Navíc vám předám zdarma svůj unikátní indikátor, který mi pomáhá vybírat ty nejlepší obchody.

Jsem Václav Pech, ale na burze "pech" rozhodně nemám. A vy "pech" mít také nebudete :)

Je to jednoduché, naučil jsem to kolegu.

Možná znáte mého kolegu Martina Kopáčka. S Martinem jsme začínali na burze v roce 2005 jako naprostí zelenáči. Hltali jsme kdejaký nesmysl a moc nám to nešlo. Martin pak našel svoje opce - to je pro mne ale moc složité. Já jsem se zakoukal do komodit. 

Martin se v opcích slušně zavedl a daří se mu. Když jsme se ale scházeli u společného obchodování, zajímaly ho komodity. Tak jsem mu to ukázal a Martin si komodity s chutí přibral do svého repertoáru. 

Dnes obchodujeme komodity společně, třeba v Thajsku na pláži. Přidejte se k nám :)

vp mk

 Je to jednoduché, naučil jsem to syna.

Můj syn Jiří chtěl dobré vzdělání. Chtěl studovat v zahraničí. Náklady na studium jsou vysoké, tak jsem Jirku naučil obchodovat komodity. Jirka si školy a své studium v zahraničí financuje sám -koukněte se na video na začátku této stránky. Jirka vám poví, co a jak...

Pěnězovod z komoditního byznysu můžete použít na cokoliv. Cestování, vzdělání, volný čas. Nebo nákup bytu či auta. Pro mne jsou komodity zajištěním na stáří. Vím, že nezůstanu svému synovi Jirkovi nikdy "na krku". 

Tohle vše teď máte na dosah ruky.

Je to jednoduché, naučil jsem to přes 650 lidí.

Tímto kurzem prošlo už několik stovek lidí. Vznikla úžasná komunita obchodníků, kteří sdílejí svoje postupy a nápady v Diskuzním fóru. Mnozí už obchodují a cenu kurzu mají dávno zaplacenou. Ano, tak jednoduché to může být :) 

Přidejte se ke komunitě stovek komoditních obchodníků! Vstupem do kurzu získáte také vstup do Diskuzního fóra, kde najdete stovky kolegů a tisíce příspěvků. Díky tomu půjdete rychle kupředu - žádné "syslení" sám u počítače! Pojďte s námi k cíli rychle a efektivně! 

Je to jednoduché, pojďte se to naučit!

 

Online kurz  Obchodujeme komodity Basic

V sérii krátkých lekcí Vás naučím to nejlepší, co sám používám v komoditním byznysu.

Vše si ukážeme velmi jednoduše, krok za krokem, v krátkých videolekcích. Ke všemu se budete moci kdykoli vracet a budete mít mou osobní podporu ve speciální diskuzním fóru.

 • Naučíte se vyhledávat ideální situace ke vstupu do trhu.
 • Dokážete filtrovat ty správné "vymazlené" obchody.
 • Získáte ode mne můj osobní indikátor FutTrend zdarma.
 • Nemusíte kupovat žádný drahý software, vše je dostupné zdarma.
 • V diskuzním fóru poznáte nové kolegy a budete moci probírat naše obchody.
 • Nemusíte nikam jezdit, vše zvládnete z pohodlí vašeho obýváku :)

20 videolekcí + přístup do diskuzního fóra

Konzultace přímo s autorem kurzu

Online kurz dostupný kdykoliv

Možnost opětovného přehrání videolekcí

Vstupte do nejkomplexnějšího kurzu v České republice a na Slovensku!

Žádné jednodenní semináře, kde se vrátíte domů utahaní a druhý den už polovinu zapomenete! Žádné narychlo spíchnuté online kurzíky od amatérů, kde Vám nikdo neporadí a nepomůže. Máte před sebou know-how v sérii informacemi nabitých videí. Budeme vše probírat postupně. K lekcím se budete moci vracet. Budu vám radit na diskuzním fóru. 

V průběhu kurzu (i po jeho skončení) s vámi budu i nadále ZDARMA v kontaktu!

V diskuzním fóru, které bude přístupné všem účastníkům kurzu, se na mne můžete obracet se svými dotazy a ptát se mne na moje názory. Pokud se stejné dotazy budou opakovat, udělám extra webinář či natočím nové video. Budete to mít vždy a vše zcela ZDARMA!

Můj osobní "tajný" indikátor dostanete zcela ZDARMA!

Mám svůj osobní indikátor FutTrend, který mi pomáhá se vstupy a s výstupy. Je to prima kamarád :) Usnadňuje mi práci, tipuje mi nejlepší obchody. Je neúnavný, nezná dovolenou - o to víc volného času mám já. Indikátor neprodávám za žádné peníze - FutTrend je moje "rodinné stříbro".

Můj "tajný" indikátor FutTrend dostanete jako bonus ZDARMA. Naučím vás ho používat - a začnou se dít věci. Uvidíte.

 

Právě teď můžete vstoupit do online kurzu Obchodujeme komodity. Naučil jsem komoditní byznys jiné, naučím to i Vás.

4 700 Kč / 188 EUR

20 videolekcí + přístup do diskuzního fóra

Konzultace přímo s autorem kurzu

Online kurz dostupný kdykoliv

Možnost opětovného přehrání videolekcí

Možná Vás napadlo pár otázek...

Jak Online kurz Obchodujeme komodity probíhá?

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a postupy. Tyto kroky a postupy jsou ve formě krátkých videí, abych Vám mohl vše názorně ukázat a vést Vás krok za krokem na obrazovce monitoru. Výhodou online programu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím i textům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, ptát se mne, a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě. Budu doplňovat další nová videa, kurz bude komplexní a podrobný. Zvládnete to.

Budu se vás moci ptát osobně?

Po dobu kurzu budeme vše probírat v diskuzním fóru, kde najdete nové kolegy. Po skončení kurzu vás pozvu na naše srazy a neformální setkání. Jsou zdarma. Už se těším, jak se naše komunita komoditních nadšenců rozroste.

Nevím o komoditách nic a neznám burzu. Je pro mě kurz vhodný?

Ano. Také jsem kdysi začínal a byl jsem na tom stejně jako jste dnes Vy. Online kurz jsem připravil s respektem k nováčkům. Krok za krokem, od naprostých základů. Takže se nemusíte bát, svoji cestu najdete.

Už jsem nějaké kurzy a semináře o burze absolvoval. Má smysl do tohoto kurzu vstupovat?

Určitě ano. V online kurzu vám ukážu můj přístup krok za krokem. Budete mi vlastně koukat přes rameno 🙂 Uvidíte, jak postupuji při výběru trhu, obchodu. Uvidíte jak a proč vstupuji a také jak proč z obchodu vystupuji. A hlavně vše je orientováno na praxi. Ke kurzu budete mít navíc mou osobní podporu v diskuzním fóru, takže se mne budete moci po celý rok ptát na vše potřebné. Budu vlastně Vaším mentorem a koučem, a to zcela zdarma. K tomu všemu budete součástí komunity lidí, kteří obchodují podobným stylem. Získáte kontakty na nové kolegy, můžete sdílet své vlastní nápady a ihned získávat zpětnou vazbu. Ptát se na věci, které vám nebudou jasné a ladit tak své obchodování k dokonalosti.

Už na burze obchoduji. Má to cenu do online kurzu vstupovat? Budu z toho něco mít?

Pokud jste spokojeni s tím, jak vám vaše burzovní obchodování šlape a vydělává, pak zřejmě už umíte vše potřebné a do programu nevstupujte. Leda by vás zajímala myšlenka, že můžete své obchodování rozšířit o nové postupy. A získat navíc zdarma můj tajný indikátor. Pokud ovšem zkoušíte obchodovat a zatím nic moc nevyděláváte, pak je pravděpodobně něco nesprávně a nějaký dílek skládačky chybí. Komoditní obchodování Vám může ukázat nový směr, takže načerpáte spoustu nových podnětů a inspirací pro to, jak své burzovní podnikání vylepšit a začít vydělávat.

Co když tomu všemu budu věnovat čas a energii, investuji do toho peníze, a pak přesto nebudu vědět, co a jak dál. Jak získám pomoc, radu, odpověď?

Záleží mi na tom, aby výsledkem tohoto online kurzu bylo, že budete opravdu díky získanému know-how schopni obchodovat komodity jako to dělám já. A vydělávat peníze. Samo se to ale nestane, musíte do toho vložit kus sebe, své práce, své motivace, svého odhodlání. Pokud to uděláte podle informací z online kurzu, podpořím Vás.

Zaručí mi vstup do online kurzu to, že začnu opravdu vydělávat?

V online programu Obchodujeme komodity ode mě dostanete kompletní návod krok za krokem pro to, co udělat, abyste v komoditách opravdu začali vydělávat. Je ale pouze na Vás, v jaké kvalitě a zda jednotlivé kroky uděláte. Stejně tak je jen na Vás, zda ze sebe dáte všechno, budete věřit sobě a svým schopnostem a tomu, že se ziskovým obchodníkem můžete stát. Maximálně Vás v tom podpořím skrze inspirativní videa uvnitř programu. Dám Vám k dispozici to nejlepší, co umím a znám. Váš úspěch je ale pouze ve Vašich rukách.

Pojďme společně do akce teď!

Právě teď můžete vstoupit do online kurzu Obchodujeme komodity. Naučil jsem komoditní byznys jiné, naučím to i Vás.

20 videolekcí + přístup do diskuzního fóra

Konzultace přímo s autorem kurzu

Online kurz dostupný kdykoliv

Možnost opětovného přehrání videolekcí

Nenašli jste tu odpověď na svou otázku? Zeptejte se mě emailem: info@finakademie.cz